Krajská komisia Fyzikálnej olympiády v Bratislave |
|
|
|
|
|
|
|
50. ročník
Fyzikálnej olympiády |
|
2. kolo kategórie
D |
|
|
|
|
V ý s l e d k o v
á l i s t i n a |
|
|
|
|
Poradie |
Priezvisko a meno |
Ročník |
Š k o l a |
Vyučujúci |
Ú l
o h y |
Body |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
spolu |
|
Víťazi
súťaže |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Martin STATELOV |
kvinta |
G.Grosslingová |
K. Kresseová |
9,5 |
9 |
6 |
10 |
34,5 |
|
|
2. |
Juraj POLÁCH |
kvinta |
G.Grosslingová |
K. Kresseová |
9,5 |
10 |
7 |
7 |
33,5 |
|
|
3. |
Molnár Matej |
1.B |
SŠ - GJH Novohradská |
M. Gondová, V.
Plášek |
9,5 |
9,5 |
7 |
7 |
33 |
|
|
Ďalší
úspešní riešitelia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. |
Peter ŠICHMAN |
kvinta |
G.Grosslingová |
K. Kresseová |
9,5 |
8,5 |
7,5 |
7 |
32,5 |
|
|
5. |
Langer Tomáš |
1.C |
SŠ - GJH Novohradská |
Ľ. Letanovská |
9,5 |
10 |
1,5 |
10 |
31 |
|
|
6. |
Bodnár Marco |
1.C |
SŠ - GJH Novohradská |
Ľ. Letanovská,
Plášek |
9,5 |
10 |
7 |
4 |
30,5 |
|
|
6. |
Mrocek Jakub |
1.B |
SŠ - GJH Novohradská |
M. Gondová, V.
Plášek |
8 |
9,5 |
6 |
7 |
30,5 |
|
|
8. |
Hoos Andrej |
kvinta A |
SŠ - GJH Novohradská |
E. Zelenayová |
7 |
9 |
7 |
5 |
28 |
|
|
9. |
Juraj MURAVSKÝ |
kvinta |
G.Grosslingová |
K. Kresseová |
9 |
9,5 |
2 |
6 |
26,5 |
|
|
10. |
Mézeš Matej |
1.C |
SŠ - GJH Novohradská |
Ľ. Letanovská,
Plášek |
3 |
10 |
3 |
7 |
23 |
|
|
11. |
Patrik MIHALA |
1.B |
G.Grosslingová |
K. Kresseová |
7,5 |
7 |
0 |
7 |
21,5 |
|
|
12. |
Daniela Fecková |
kvinta B |
G.Pankúchova |
J. Antal |
6 |
8,5 |
5 |
|
19,5 |
|
|
13. |
Hoang Vu Viet |
1.C |
G.I.Horvátha |
A. Šutta |
6 |
9,5 |
0 |
|
15,5 |
|
|
14. |
Matuš Juraj |
kvinta A |
SŠ - GJH Novohradská |
E. Zelenayová |
3 |
9 |
|
3 |
15 |
|
|
14. |
Mutný Mojmír |
kvinta A |
SŠ - GJH Novohradská |
E. Zelenayová |
8 |
1 |
3,5 |
2,5 |
15 |
|
|
14. |
Filip SAKALA |
1.B |
G.Grosslingová |
K. Kresseová |
2 |
10 |
1 |
2 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ďalší
riešitelia |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Magdaléna LISÁ |
1.B |
G.Grosslingová |
|
1 |
10 |
1 |
1 |
13 |
|
|
|
Dominika Sersenová |
kvinta |
G.Hubeného |
|
0,5 |
8 |
0 |
4 |
12,5 |
|
|
|
Peter Blaškovič |
1.A |
GLN Tomášikova |
|
1 |
8 |
|
1 |
10 |
|
|
|
Lamoš Rastislav |
1.B |
G.I.Horvátha |
|
6 |
1 |
3 |
0 |
10 |
|
|
|
Nikita Krajči |
1.B |
GLN Tomášikova |
|
0,5 |
7 |
0 |
1 |
8,5 |
|
|
|
Roštek Martin |
kvinta A |
SŠ - GJH Novohradská |
|
0 |
0 |
0 |
7 |
7 |
|
|
|
Filip Valúch |
kvinta |
G.Hubeného |
|
0,5 |
0 |
0 |
2 |
2,5 |
|
|
|
Kiaček Juraj |
kvinta A |
SŠ - GJH Novohradská |
|
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
|
|
Timotej Kovačič |
Kvinta A |
ŠPMNDaG Skalická |
|
|
0 |
|
2 |
2 |
|
|
|
Dominik Janis |
1.A |
GAE Einsteinova |
|
|
0 |
2 |
|
2 |
|
|
|
Mitas Mário |
kvinta A |
SŠ - GJH Novohradská |
|
0,5 |
0,5 |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
Daniel Pohlodek |
kvinta |
GLN Tomášikova |
|
0 |
|
|
1 |
1 |
|
|
|
Michal Svetlík |
kvinta |
GLN Tomášikova |
|
0 |
0 |
0 |
|
0 |
|
|
|
Katarína Blechová |
1.B |
GLN Tomášikova |
|
|
0 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlohy
opravila komisia v zložení: |
RNDr. Anna Košinárová,
CSc., RNDr. Ľudovít Horňanský, PhD., RNDr. Radoslav Bohm, PhD. |
|
|
|
podmienky úspešnosti: |
najmenej jedna úloha
úspešná (min. 5 bodov) a celkovo najmenej 15 bodov |
|
|
|
|
|
|
|
V Bratislave dňa 18.5.2009 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RNDr. Anna Košinárová, CSc. |
|
RNDr. Ľudovít Horňanský, PhD. |
|
|
|
predseda súťažnej poroty |
|
predseda KK FO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|