Krajská komisia Fyzikálnej olympiády v Bratislava |
|
|
|
|
50. ročník Fyzikálnej olympiády |
3. kolo
kategórie E |
|
|
|
|
V ý s l
e d k o v á l i s t i n a |
|
|
|
|
|
|
Por. |
Priezvisko
a meno |
Roč. |
Š k o l a |
Vyučujúci |
Ú l
o h y |
Body |
1 |
2 |
3 |
4 |
spolu |
Víťazi
súťaže |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Hledík Michal |
9 |
SŠ sv. Vincenta de Paul Bachova 4 |
Mgr. Floreková |
10 |
6 |
10 |
10 |
36 |
2 |
Kavický Dušan |
9 |
ZŠ Beňovského |
Mgr. S. Kavická |
10 |
10 |
4 |
10 |
34 |
3 |
Ivan Mašán |
9 |
Šp MND Skalická |
Mgr. Kárászová |
10 |
10 |
6 |
7 |
33 |
Úpešní
riešitelia |
|
|
|
4 |
Rabatin Rastislav |
9 |
ZŠ Holíčska 50 |
|
10 |
0 |
10 |
10 |
30 |
5 |
Tomáš Gonda |
K |
G, Grösslingova 18 |
Mgr. Štefan Horvát |
4 |
10 |
3 |
9,5 |
26,5 |
5 |
Drahomír Mrózek |
9 |
ZŠsMŠ Pezinok -
Orešie |
RNDr. M. Šilhárová |
10 |
4 |
3 |
9,5 |
26,5 |
7 |
Drozd Stanislav |
K |
Gymnázium Malacky |
Mgr.Krejčová |
10 |
4 |
1 |
10 |
25 |
8 |
Peter Nemčovič |
9 |
ZŠ Tbiliská |
Mgr. Mrafková |
10 |
4 |
2 |
7 |
23 |
9 |
Tomáš Jánoška |
9 |
ZŠ, Vazovova 4 |
Mgr. Jaroslava
Ribánová |
10 |
0 |
10 |
2 |
22 |
9 |
Milan Jurík |
9 |
ZŠ, Mudroňova 83 |
Mgr. Eva Vojtechová |
10 |
10 |
1,5 |
0,5 |
22 |
11 |
Adam Kabát |
9 |
ZŠ s MŠ Sibírska |
Ing.
Bullová |
10 |
10 |
1 |
0 |
21 |
12 |
Richard Kakaš |
9 |
ZŠ s MŠ Dr. M.
Hodžu, Škarniclova 1 |
Mgr. Elena Šrolová |
10 |
4 |
3 |
2 |
19 |
13 |
Krajčovič Matej |
9 |
ZŠ Majerníkova 62 |
Mgr.S.
Štancelová |
7 |
0 |
2 |
9 |
18 |
13 |
Baláž Martin |
9 |
ZŠ Majerníkova 62 |
Mgr.S. Štancelová |
9 |
9 |
0 |
0 |
18 |
15 |
Fridrich
Egyenes-Pörsök |
9 |
ZŠ, Vazovova 4 |
Mgr. Jaroslava
Ribánová |
3 |
2 |
1 |
9,75 |
15,75 |
16 |
Adela Tomíková |
9 |
ZŠ, Mudroňova 83 |
Mgr. Eva Vojtechová |
10 |
2 |
1 |
2 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
Ďalší
riešitelia |
|
|
17 |
Csápai Tomáš |
9 |
J.G. Tajovského, Senec |
|
10 |
2 |
1 |
0 |
13 |
18 |
Ondrej Husár |
9 |
ZŠ, Mudroňova 83 |
|
7 |
2 |
2 |
0 |
11 |
18 |
Tomáš Poláček |
9 |
ZŠ sv. Uršule,
Nedbalova 4 |
|
10 |
0 |
1 |
0 |
11 |
18 |
Vrablicová Petra |
9 |
ZŠ Záhorácka ,
Malacky |
|
10 |
0 |
1 |
0 |
11 |
21 |
Ročiaková Martina |
9 |
ZŠ Majerníkova 62 |
|
10 |
0 |
0,5 |
0 |
10,5 |
22 |
Lukáš Kováč |
9 |
ZŠ sv. Uršule,
Nedbalova 4 |
|
10 |
0 |
0 |
0 |
10 |
22 |
Erik Šauša |
K |
Gymnázium Pezinok |
|
0 |
0 |
0 |
10 |
10 |
24 |
Hinca Matej |
9 |
J.G. Tajovského,
Senec |
|
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
25 |
Chalúpka Martin |
9 |
ZŠ-G Tilgnerová |
nezúčastnil sa |
|
|
|
|
|
26 |
Štepánek Martin |
9 |
ZŠ Karloveská 61 |
nezúčastnil sa |
|
|
|
|
|
27 |
Matúš Matiašovský |
9 |
ZŠ Fándlyho 11 Pezinok |
nezúčastnil sa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Úlohy
opravila komisia v zložení: Mgr.
Štefánia Floreková, Mgr. Viktória Karászová , Mgr. Slávka Kavická , Mgr.Mária
Filová |
|
|
|
|
|
|
|
podmienky úspešnosti: |
|
najmenej jedna úloha úspešná (min. 5
bodov) a celkovo najmenej 15 bodov |
|
|
|
|
|
|
|
|
V Bratislave dňa 6.4.2009 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mgr. Mária Filová |
|
RNDr.Ľudovít Horňanský,CSc. |
|
|
|
predseda súťažnej poroty |
|
predseda KK FO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|